Yurt İçi

LAVANTA TARLALARI -SALDA GÖLÜ- KUŞADASI- ÇEŞME - ALAÇATI TURU

LAVANTA TARLALARI -SALDA GÖLÜ- KUŞADASI- ÇEŞME - ALAÇATI TURU

1.GÜN

İSTANBUL HAREKET SAATLERİ VE NOKTALARI:

22.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ

22.30  MECİDİYE KÖY İETT OTOBÜS DURAKLARI

23.00  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ   OTOPARKI

23.15    KARTAL KÖPÜRÜSÜ(ANKARA YONÜ)

23.30  CAYIROVA McDONAL'S ÖNÜ

Bu noktalardan hareketle yolculuğumuza başlıyoruz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücrreti 1 Gece Otel Konaklaması 1 Sabah Kahvaltısı 1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği Seyahat Sigortası Profesyonel Rehberlik Hizmeti Araç İçi İkramlar Sağlık Koruma Paketi Tüm Çevre Gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER Kişisel Harcamalar Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri İlk Sabah Kahvaltısı Öğle Yemekleri Plaj giriş ücretleri , şezlong şemsiye, ücretleri

1.GÜN:KUYUCAK KÖYÜ,LAVANTA TARLALARI-SALDA GÖLÜ-KUŞADASI

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra araç içi ikramlarla birlikte yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah, Dinar Tesislerin de alacağımız ekstra kahvaltı sonrası Isparta’nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz. Turda öncelikle bahçelere giderek Lavanta Bahçeleri gezilecektir. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Ayrıca dileyen katılımcılarımız lavanta kesimi yaparak oluşturdukları demetleri yanlarında götürebilmektedir. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’nün bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile atmosferin tadını çıkarıyoruz. Salda Gölü’nde harika fotoğraflar çekebilmek ve yüzebilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz atmosferi ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çekebilir, dileyen misafirlerimiz ise bu zaman sırasında Salda Gölü’nde yüzebilir. Serbest zamanımızın bitimiyle otobüsümüze geçerek Kuşadası’ndaki otelimize doğru hareket ediyoruz.Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır.

2.GÜN : ÇEŞME,ÇEŞME KALESİ,ILICA YÜZME MOLASI, ALAÇATI , İSTANBUL

Sabah otelden alınacak kahvaltı sonrası yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk sonrası ve Çeşme’ye varıyoruz.Sahilde güzel manzaralar eşliğinde fotoğraf çekinmek için yapılan yerlerde size serbest zaman veriyoruz dilerseniz fotoğraf çekinir dilerseniz hediyelik eşyalarınızı satın alabilirsiniz.İzmir’in meşhur kumrusunu yemek için mola veriyoruz dilerseniz başka şeyler de yiyebilirsiniz.( ekstra ücret ). Çeşme turumuz sonrası rehberimizin eşliğinde Alaçatı’ ya hareket ediyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz fotoğraf çekinebilir, Alaçatı' da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma veya o güzel meşhur cevizli incirli dondurmalardan tadabilirsiniz ,satın alabilirsiniz.Rehberimizin belirleyeceği saat de yüzme molası vermek için Ilıca’ya geçiyoruz.Akşam yemeğimizi yememiz için mola veriyoruz ekstra ücrettir. Daha sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Gecenin sonunda da sizinle başka bir Tatilmod turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

*    TATİLMOD AİLESİ İYİ EGLENCELER DİLER.

*    ÖNEMLİ BİLGİ

* Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod kesinlikle sorumlu değildir. Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

Bilgilerinizi Giriniz

Toplam Tutar: 440 TL
İptal ve İade Koşulları İçin Tıklayınız
Copyrights © 2016 Tatilmod Ltd. Şti.
info@tatilmod.com · 0 216 311 17 17 · Tatilmod