Yurt İçi

KARTEPE - SAPANCA - MAŞUKİYE - ABANT- MUDURNU TURU

TATİLMOD’DAN KONAKLAMALI SAPANCA – MAŞUKİYE –KARTEPE -  ABANT – MUDURNU TURU 

1 GECE 2 İKİ GÜN SADECE 299 TL

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü

07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08:15 Kartal Köprüsü Altı

 1.Gün, SAPANCA GÖLÜ  - MAŞUKİYE - KARTEPE TURU

 Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz,doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, sınırsız ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca  bir saat otuz dakika sürecek otobüs yolculuğumuzun ilk durağı olan Sapanca Gölü’ne ya varış. Göl kenarında verilecek serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir). Turumuzun devamında araçlarımızla  Kartepe’ye hareket ediyoruz. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye ulaşıyoruz. Kartepe Kayak Odasından ekipmanlarımızı indirimli bir şekilde kiraladıktan sonra zirveye çıkıyoruz. Zirvede akşam 17.00’a kadar zaman geçireceğiz. Bu zaman içinde dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir, kızakla kayabilir, dağda safari turlarına katılabilir, dağ yürüyüşleri yapabilir, liftler ile dağ zirvesine çıkabilir . Dağda sayamayacağımız kadar etkinlik bulunmaktadır verilen zamanda bu etkinliklerin hepsinden faydalanabilirsiniz.Maşukiye’ye hareket ile Şelale’de fotoğraf molasının ardından  Otel’e hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Düzce Pelemir  otelimizde.

 2.Gün,   ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı servisnin ardından otelden ayrılıyoruz.Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Bayazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panaromik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Aynı güzergahı takiben İstanbul’a varıyoruz. Bir başka tatilmod organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Tüm Çevre Gezileri,
 • Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde gezi
 • Otelde, 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Otelde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı ve Açık büfe veya Set Menü Akşam yemeği,
 • Sabah Kahvaltı Paketi,
 • Konforlu otobüslerle ulaşım(46’lık ve 27 ‘lik araçlar)
 • tatilmodgüvencesi,
 • tatilmod otobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,
 • 1618 Turizm kanuna göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,

 

 • İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
 • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) gün öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edilği tarih itibariyle yedi(7) iş günü içerisinde iade edilir.
 • Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
 • Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilmod sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

İLETİŞİM: 

TEL: 0216-311-17-17

FAX: 0216-311-17-10

WWW.TATİLMOD.COM

Görüş ve önerileriniz için:    info@tatilmod.com

Bilgilerinizi Giriniz

Toplam Tutar: 0 TL
İptal ve İade Koşulları İçin Tıklayınız
Copyrights © 2016 Tatilmod Ltd. Şti.
info@tatilmod.com · 0 216 311 17 17 · Tatilmod