Yurt İçi

Günübirlik Eskişehir Turu

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU

06.00: İncirli Ömür Plaza Önü

06.30:Beşiktaş Yıldız Camii Önü

07.00: Kadıköy Evlendirme Dairesi

07.15: Kartal Köprüsü Altı (Pendik yönü)

     Tatilmod olarak, Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, sınırsız ikramlar ve Tatilmod misafirperverliğinde ortalama 4 saatlik yolculuğun sonunda Eskişehir’e ulaşıyoruz. İlk Durağımız; Tülomsaş Fabrikasının bahçesinde sergilenen Türkiye’nin İlk yerli otomobili Devrim  Arabası. Rehberimiz eşliğinde Devrim’in hikâyesini dinleyip fotoğrafladıktan sonra Odun Pazarı’na devam ediyoruz. Rengârenk bir tarih bizleri karşılıyor. Geleneksel Türk evlerinin 19. Ve 20. Yüzyılda sıklıkla kullanıldığı Odun pazarı evleri, Kurşunlu Külliyesi, Mevlevihane, Kurşunlu Camii, Lületaşı müzesi, Cam atölyesi,  Atlıhan El Sanatları çarşısı göreceğimiz noktalar. Gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği ve alışveriş molası için biraz soluklanıyoruz. Bu yöreye özgü Çi börek ve Balaban köfteyi Mutlaka denemelisiniz. Yemekten sonra Madam Tussad müzesinden esinlenilerek yapılmış olan ortalama 160 Karakterin bal mumundan Heykelini göreceğimiz Balmumu Heykel Müzesine geçiyoruz. Müzemizin ardından artık Odun pazarına veda ederek Venedik havasını yaşamak üzere Köprübaşına geçiyoruz. Porsuk Çayının ıslah edilmesiyle üzerinde Amsterdam tipi tekneler veya Gondollarla gezinti yapma imkânımız mevcut. Burada verilen serbest zamanımızın ardından aracımızla buluşup Eskişehir ‘ e veda ediyoruz. Ortalama 4 saat süren yolculuğun ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir daha ki Tatilmod gezimizde görüşmek üzere veda ediyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

  • Sabah Kahvaltı Paketi
  • Araç içi İkramlar
  • Profesyonel Kokartlı Rehber Eşliğinde Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • Tatilmod Güvencesi,
  • Tatilmod Otobüs’ü içerisindeki sınırsız ikramlar,
  • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

 GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğle Yemeği
  • Müze Girişleri
  • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
  • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

GENEL ŞARTLAR

Gezi süresi 1 gündür.  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilmod’da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatilmod, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Bütün Fiyatlarımıza KDV dâhildir.
Notlar: 
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı rehberlerimiz ve personele  tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

 Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir.

Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod sorumlu değildir.

 Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatilmod’un sorumluluğu yoktur. 

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.
Ulaşım Araçları

Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.

 Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik MercedesSprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir. 

 

Bilgilerinizi Giriniz

Toplam Tutar: 0 TL
İptal ve İade Koşulları İçin Tıklayınız
Copyrights © 2016 Tatilmod Ltd. Şti.
info@tatilmod.com · 0 216 311 17 17 · Tatilmod