Yurt İçi

Günübirlik Cumalıkızık Mudanya Trilye Turu

GÜNÜBİRLİK CUMALIKIZIK MUDANYA TRİLYE TURU

06.30: İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA

07.00: BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİİ ÖNÜ

07.30: KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ

08.00: KARTAL KÖPRÜSÜ( PENDİK YÖNÜ)

Günübirlik  Cumalıkızık - Mudanya - Trilye turumuz için belirlenen saatlerde ve noktalarda buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuğun ardından ilk olarak  orijinal halini muhafaza eden ender Osmanlı Köyleri'nden birisi olan Cumalıkızık Köyü'ne geçiyoruz. Yaklaşık 700 yıllık bir geçmişe sahip olan Cumalı Kızık Köyü'ndeki gezimizde Konuk Evi, eski muhtarlık, Etnografya Müzesi, Cin Aralığı'nı görüp köy içinde yürüyüş yapıyoruz. Kısa süreli alışveriş amaçlı serbest zamanımızın ardından Cumalı Kızık Köyü gezimizi tamamlayıp Türk-Yunan Savaşı'nın son bulduğu Mudanya Antlaşması ile adı özleşen Mudanya'ya gidiyor ve Mudanya Mütareke Evi'ni geziyor ve tur rehberimizden bilgi alıyoruz. Mudanya'da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra günümüzde Zeytin bağı olarak anılan Tirilye'ye gidiyoruz. Tertemiz havası ve masalımsı güzelliği ile gezginleri büyüleyen Tirilye'de rehberimiz eşliğinde ara sokaklarda yürüyüşümüze başlıyoruz ve Tirilye'deki gezimizde Eski Rum Evleri, Fatih Camii, Ruhban Okulu yapılarını görüp bu şirin köyümüzden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda Tirilye'yi ve Marmara’yı tepeden görebilecekleri Çamlıkahve’ye gidebilir. Trilye gezimizin ardından turumuzu tamamlayıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gemlik güzergâhında yöresel ürünlerin satıldığı noktada vereceğimiz kısa moladan sonra sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir başka TatilMod organizasyonunda buluşuncaya dek sizlerden ayrılıyoruz.

 

 

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR

. Araç içi kahvaltı paketi

.Araç içi ikramlar

. Rehberlik Hizmetleri

. Tüm Çevre Gezileri

. Otopark Milli Park Ücretleri

. Lüks Otobüslerle seyahat (turizm paketli 46 lık, 35 lik, 19 luk araçlar)

. Tatilmod Güvencesi

. 1618 nolu kanuna göre zorunlu seyahat sigortası

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR

. Tüm özel harcamalar

. Öğle yemeği

GENEL ŞARTLARI

Gezi süresi 1 gündür. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilmod’da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatilmod, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
0-6 yaş ücretsiz

6-12 yaş % 50 indirimli
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar  iade edilmez.  Bütün fiyatlarımıza KDV dâhildir.

Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar  rehberlerimiz ve personele  tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir
            Notlar: 
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatilmod’un sorumluluğu yoktur. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.

Bilgilerinizi Giriniz

Toplam Tutar: 0 TL
İptal ve İade Koşulları İçin Tıklayınız
Copyrights © 2016 Tatilmod Ltd. Şti.
info@tatilmod.com · 0 216 311 17 17 · Tatilmod